Tatiletsen

Europcar Kış indirimi, aracını %30 indirimli kirala ve yakın yerleri keşfet

Kışın karda kışta araç kullanmak kolay olmasada bu indirimlerle sizde haftasonu kaçamakları için arabanızı kiralayarak Istanbul yakınındaki yerleri keşfetmeye çıkabilirsiniz. Kışın gelmesi ile araç kiralama şirketleri indirimlerine başladılar. Europcar kış indirimini duyuran firmalardan birisi. Europcar Tüm Türkiye’de geçerli %30 indirim kampanyasını paylaştı. 31 Mart 2017′ ye kadar yapılan araç kiralamalarında fırsat geçerli. Fırsat detayları’da aşağıda yer almaktadır. Europcar sayfasına ulaşmak için ise aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

 

 

Europcar Kış İndirimi Detayları

  • Rezervasyon Aralığı: 06 Ocak 2017 – 31 Mart 2017
  • Kiralama Aralığı: 06 Ocak 2017 – 31 Mart 2017
  • Internetten yapılan rezervasyonlarda geçerlidir
  • Tüm Türkiye Ofislerinde geçerlidir
  • Başka kampanyalarla birleştirilemez
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır

Istanbul’da araba ile gidilebilecek 3 yakın yer

Ağva

 

Ağva İstanbul’a yakın araç ile gidilebilecek mesafede haftasonu kaçamağı yapmak için uygun bir yer. Kışın denize girmek için doğru bir zaman olmasa da Kışın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kartepe

Haftasonu canınız kayak yapmak mı istedi? O zaman kayak malzemelerinizi toplamaya başlayın. Kartepe bu günlerde maksimum kar seviyesine ulaşmışken kayak planlarınızı uygulayabileceğiniz Istanbul’a en yakın yer olabilir.

Sapanca

Istanbul’a 1,5 saat mesafede yer alan Sapanca’da bu alternatiflerden birisi olabilir. Sapanca gölünün manzarasını hep baharda gördük. Kışın ayrı bir güzelliğe sahip olan Sapanca’da SPA ve Termal Otellerin keyfini çıkarabilirsiniz.

 


Mail Listemize kaydol ve yıl boyunca çıkan hiçbir kampanyayı kaçırma. Mail listemize kaydolmak için.

Kayıt Ol

Yorum Ekle

Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bültene Kayıt Ol

Mail listemize kayıt olmak için tıklayın Kayıt Ol.