Tatiletsen

3* Grand Center Boutique Hotel Girne Oda Kahvaltı Dahil kb/gece 88 TL

Merhaba Gezginler ve kendini gezgin hissedenler, bugün karşımıza çıkan bir otel kampanyasını sizlerle paylaşacağız. Otel Kıbrıs/Girne’de bulunuyor. Grand Center Boutique Hotel Girne Haziran ayında kaçırılmayacak bir fiyata. Gecelik/kişibaşı fiyatı 88 TL’ye gelen bu oteli kaçırmamak için sende hemen rezervasyonunu yaptır.

Girne şehir merkezinde bulunan Grand Hotel bu yaz sizi ağırlamayı bekliyor. Tripadvisor sitesinden 4,5/5 yıldız almış olan bu otel için aşağıda ekran görüntüsünü aldığımız fiyatlar halen geçerli.

 

Kampanyayı Tatilbudur.com sitesinde yakaladık. Buraya tıklayarak otel sayfasına ulaşabilirsin.

O tarihlerde uçak bileti pahalı olur diyorsan uçak bileti kategorimize göz atmanda fayda var. Belki senin için uygun bir uçak bileti kampanyasını bulabilirsin.

3* Grand Center Boutique Hotel Girne Kampanya Detayları

  • 3* Grand Center Boutique Hotel
  • Örnek Tarihler: 9 Haziran 2017 -16 Haziran 2017
  • Oda Kahvaltı Dahil
  • Haziran ilk dönemi için geçerli bir fırsat
  • Fiyatlarda 2 kişi baz alınmıştır.
  • Tripadvisor Puanı 4,5/5

3* Grand Center Boutique Hotel’de bedava Wifi, TV, Odaya Kahvaltı ve Şehir manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Denize 200 metre uzaklıkta olan otelde denize keyfini çıkarmak çok kolay. 3* Grand Center Boutique Hotel Girne merkezde bulunmaktadır ve Girne yat limanı, Girne Kalesine ve şehrin eğlence ve turzim merkezlerine kolay ulaşım yönünden avantajlıdır.

3* Grand Center Boutique Hotel Fiyat Detayları

Konaklama: 177 TL/2 = 88 TL

Toplam:  1244 TL’ye sadece Konaklamalı Haziran güneşinde 1 hafta Kıbrıs/Girne’yi keşfe çıkarak denizin keyfini sürebilirsiniz.

Otel ve Girne Fotoğrafları


Mail Listemize kaydol ve yıl boyunca çıkan hiçbir kampanyayı kaçırma. Mail listemize kaydolmak için.

Kayıt Ol

Yorum Ekle