Tatiletsen

Booking.com 40 USD Promosyon Kodu Fırsatı

Merhaba gezginler, her ne kadar booking.com’dan ülkemizdeki oteller için rezervasyon yapamasakta yurtdışı için bu promosyon kodunu kullanabiliriz. Kampanya ile ilgili çok detaylı bilgi yer almıyor. Biz promosyon koduna booking.com’un İngiltere sayfasında rastladık. Promosyon kodunu kullanmak için en az 80 USD’lik rezervasyon yapmanız gerekiyor. Bu sene yurtdışı düşünüyorsanız bu kodu kullanabilirsiniz. 40 USD ile bir gece daha fazla geçirebilirsiniz. 🙂

Booking.com online konaklama rezervasyonu yapabileceğiniz 1996 yılında Amsterdam merkezli olarak kurulmuş bir websitesidir. 2005 Yılında Priceline gruba satılmıştır. Booking.com kullanıcılarına 1.2 milyondan fazla otel seçeneği sunmaktadır ve hergün 900.000 fazla otel odası reservasyon yapılmaktadır. Booking.com 41 farklı dilde yayındadır. Ekran görüntüsünü aşağıda paylaşıyoruz.

Booking.com Promosyon Kodu 40 USD

Booking.com  40 USD Promosyon Kodu Detayları

  • Promosyon Miktarı: 80 USD harcamanıza 40 USD Promosyon
  • Otel: Tüm Oteller
  • Konaklama Aralığı: 2017 yılı için geçerlidir.
  • Geçersiz Tarihler: Yok
  • Minimum Kalış Süresi: Yok
  • Site: Booking.com

Booking.com fırsatına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Biz fırsatı sadece İngiltere sayfası içerisinde gördük. Bu yüzden buraya yönlendiriyoruz. Koşullar için ise buraya tıklayabilirisiniz.


En gezgin arkadaşına kampanyalardan ve sitemizden bahsetmeyi unutma.

Mail Listemize kaydol ve yıl boyunca çıkan hiçbir kampanyayı kaçırma. Mail listemize kaydolmak için.

Kayıt Ol

 

Yorum Ekle

Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bültene Kayıt Ol

Mail listemize kayıt olmak için tıklayın Kayıt Ol.