Tatiletsen

Aegean Atina Uçak Bileti 82 Euro gidiş-dönüş, hadi bu yaz Ege’den daha ucuza gelen Yunanistan’a

Merhaba Erken rezervasyoncular, sizlere bugün çok güzel bir haberimiz var. Geçen sene Türkiye’den kat ve kat ucuz tatil yapabileceğimiz bir mekan olarak ortaya çıkan Yunanistan’a gidiş-dönüş uçak biletinde de sizlere avantajlı bir fiyat bulduk.  Tüm destinasyonları inceleme fırsatı bulamadık fakat yazın Ispanya ve Italya fiyatlarının da çok uygun olduğu gözümüze çarptı. Önümüzdeki günlerde bu ülkeler içinde kampanyaları paylaşmayı düşünüyoruz. Fakat şuan Atina uçak biletinden sizlere bahsedeceğiz.

Aegean Atina Uçak bileti kampanyası 82 Euro’dan başlıyor. Aslında ayrıca bir kampanya olarak değil, Aegean uygun bilet sunan bir havayolu. Uçak biletlerine baktığımızda biletleme ile ilgili herhangi bir kısıt yok, ama ilk rezervasyon yapanlar biletleri kapar, sonradan biz baktık bu fiyatları göremedik demeyin, baştan uyarayım. Aşağıda fiyatların screenshot’unu görebilirsiniz. İncelediğimiz kadarı ile gidiş fiyatı 27 Euro dönüş fiyatı 55 Euro olarak karşımıza çıkıyor. Toplamda 82 Euro’ya Atina gidiş dönüş biletinizi alabilirsiniz. Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim için bu fiyatlar açık, Atina uçak biletinizi bu tarihler için alabilirsiniz. Aynı tarihleri kontrol ettiğimizde nerdeyse THY’nin 3’te 1 fiyatına Atina gidiş-dönüş biletinizi alabiliyorsunuz.

 

 

Aegean Atina Uçuş Detayları

  • Biletleme Aralığı: İlk gelen kapar.
  • Seyahat Aralığı: Şubat  2017 – Kasım 2017
  • Geçersiz Tarihler: Yok
  • Minimum Kalış Süresi: Yok
  • Kalkış: Istanbul Ataturk Havaalanı
  • Varış: Atina
  • Havayolu: Aegean Havayolları
  • 8 Kg bagaj hakkı – sadece el bagajı

Aegean takvim görüntülemesine ulaşmak ve ucuz uçak fiyatlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Atina’da Konaklama

Aegean Airlines ile Atina uçak biletimizi rezerve ettiğimize göre simdi konaklama konusu üzerinde durabiliriz. Atina’da konaklama seçeneklerine baktığımızda yine Airbnb fiyat/performans açısından fark atıyor. Airbnb’de şehir içinde 50-170 TL arasında tüm ev konaklama seçeneğini kullanabilirsiniz. Sizler için bir wishlist hazırladık. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Booking.com’daki Atina sonuçları için buraya bakabilirsiniz. Fakat Airbnb evleri daha uygun seçenek olarak duruyor.

Atina Fotoğrafları

 


Mail Listemize kaydol ve yıl boyunca çıkan hiçbir kampanyayı kaçırma. Mail listemize kaydolmak için.

Kayıt Ol

Yorum Ekle

Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bültene Kayıt Ol

Mail listemize kayıt olmak için tıklayın Kayıt Ol.