Tatiletsen

Anadolujet İle İstanbul Çıkışlı Antalya Tek Yön 49.99 TL

Merhaba gezginler, geç tatil fırsatı bu kampanyada sizlerle. Eylül- Ekim aylarında denize girmeye doyamayan; bu aylarda su sıcaklığı oldukça yüksek olan Antalya’da geç tatillerini gerçekleştirmek isteyen gezginler için ucuz uçak bileti fiyatlarını araştırdık. Anadolujet ile İstanbul’dan Antalya’ya aktarmasız tek yön 49.99 TL uçak bileti fiyatlarıyla karşılaştık ve sizlerle paylaşmak istedik. En ucuz uçak bileti olan bu fiyat ile uçma fırsatını herkes yakalayamayabilir. Bu yüzden aceleci davranıp 49.99 TL ucuz uçak bileti fırsatını kaçırmamalısınız.

Masmavi denizi, hareketli plajları her daim parlayan güneşi ile bu şehir son yıllarda popüler tatil mekanı halini aldı. Uçak biletinizi ucuz alarak Antalya otelleri için erken tarihte rezervasyon yapabilirsiniz. Bütçenize uygun tatili oluşturmak tatiletsen ile çok kolay.

Ucuz uçak bileti detaylarına aşağıda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen- Antalya

 

İstanbul Sabiha Gökçen- Antalya 49.99 TL uçak bileti tarihleri: 24 Eylül, 6 Ekim, 8 Ekim, 13 Ekim, 14 Ekim, 15 Ekim, 17 Ekim, 19 Ekim,20 Ekim, 21 Ekim, 27 Ekim, 30 Ekim

Anadolujet İstanbul Çıkışlı Antalya Ucuz Uçak Bileti Detayları:

  • Seyahat aralığı: Eylül 2018- Ekim 2018
  • Kalkış: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
  • Varış: Antalya Havalimanı
  • Havayolu: Anadolujet
  • Standart 15 kg bagaj hakkı
  • Uçakta yemek ve içecek ücretsiz.

Anadolujet rezervasyon sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer uçak bileti kampanyalarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


En gezgin arkadaşına kampanyalardan bahsetmeyi unutma.

Bizi takip etmeyi ve en gezgin arkadaşına kampanyalardan bahsetmeyi unutma.

Tatiletsen.com’u takip etmeye devam edin. Ayrıca Facebook Sayfamızdan, Twitter Hesabımızdan veya Instagram hesabımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Mail Listemize kaydol ve yıl boyunca çıkan hiçbir kampanyayı kaçırma. Mail listemize kaydolmak için.

Kayıt Ol

 

Yorum Ekle

Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bültene Kayıt Ol

Mail listemize kayıt olmak için tıklayın Kayıt Ol.