Tatiletsen

Asiana Havayolları Istanbul Çıkışlı %50 İndirim Kampanyası

Merhaba gezginler, bugün sizlere Asiana Havayolları Istanbul Çıkışlı Kampanya haberini vereceğiz. Bu kampanya ile birlikte 2019 Mart ayına kadar biletleme yapabilirsiniz. Kampanya koşulu olarak ise Salı, Çarşamba veya Perşembe günü biletinizi almanız gerekmektedir. Bugünlerden birisinde biletinizi alırsanız fiyatlar indirimli oluyor. Asiana Havayolları biletinizin net fiyat üzerinden %50 indirimli olarak alabiliyorsunuz.

Asiana Havayolları Güney Kore’nin en büyük iki havayolu firmasından birisi. Hub olarak Seul Havaalanını kullanmaktadır. Kampanya kapsamında Güney Kore, Japonya, Çin, Güney Doğu Asya’nın çoğu ülkesine bilet alabilirsiniz. Tüm ülke ve şehir detaylarını aşağıda belirttik. Yüzdeli olarak indirim söz konusu olduğu için fiyat veremiyoruz fakat biz 9 Ağustos Gidiş – 16 Ağustos Geliş Osaka biletlerine baktık, 651 USD fiyatını bulduk. Fiyat farkını görmek açısından tüm ay programını aşağıda ekran görüntüsü olarak paylaştık.

Aisana Havayolları Istanbul-Osaka

 

Asiana Havayollar %50 İndirim’li Uçak Bileti Kampanyası Detayları

 • Kampanya Bilet Fiyatı: Net fiyata %50 indirim
 • Biletleme Aralığı: Her Salı, Çarşamba ve Perşembe Uçuşları
 • Seyahat Aralığı: Mayıs 2017 –  Mart 2018
 • Geçersiz Tarihler: Sezon biletleri kapsam dışındadır
 • En az Kalış Süresi: Yok
 • Kalkış: Atatürk Havaalanı (IST)
 • Varış: Seoul, Tokyo, Osaka, Nagoya, Hiroshima, Fukuoka, Okinawa, Beijing, Shanghai, Guanzhou, Dalian, Nanjing, Hangzhou, Shenyang, Harbin, Bangkok, Cebu, Clark Field, Kota Kinabalu, Siem Reap, Hanoi, Ho Chi Minh City, Manila, Phnom Penh, Jakarta, Singapore, Taipei, Hong Kong
 • Havayolu: Asiana Havayolları 
 • El Bagajı- 10kg, Bagaj 23 kg
 • Kore biletleri 14 gün önceden, Japonya biletleri 21 gün önceden alınması gereklidir
 • Yiyecek İçecek Dahil

Asiana Havayolları yıllık tarife fiyatları üzerinden net fiyatlara %50 indirim uygulamaktadır. Biletleri bulabilmek için biraz siteyi karıştırmanız gerekebilir. Metasearch sitelerden de fiyatları kontrol ettik fakat bu fiyatlara rastlamadık. Sadece internet sitesi üzerinden satışa çıkardığını düşünüyoruz.

Asiana Havayolları websitesi maalesef Türkçe değil, Ingilizce olarak yayın yapmaktadır. Asiana Havayolları websitesine ulaşmak için buraya, kampanya sayfası için buraya tıklayabilirsiniz. Sitemizdeki diğer uçak bileti kampanyaları için buraya tıklayabilirsiniz.

Asya Fotoğrafları

Filipinler

Tayland

Manila

Osaka


En gezgin arkadaşına kampanyalardan ve sitemizden bahsetmeyi unutma.

Mail Listemize kaydol ve yıl boyunca çıkan hiçbir kampanyayı kaçırma. Mail listemize kaydolmak için.

Kayıt Ol

Yorum Ekle

Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bültene Kayıt Ol

Mail listemize kayıt olmak için tıklayın Kayıt Ol.