Tatiletsen

Avrupa İçi Uçuşlar 19 Euro, Vueling Havayolları Kampanyası

Merhaba gezginler, yurtdışında olma ihtimaliniz veya önümüdeki dönemlerde yurtdışına çıkabilme ihtimaliniz ile birlikte başka birkaç ülke daha gezmeniz için Avrupa içerisinde yer alan havayollarının fırsatlarını da mümkün olduğunca sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda bunu kapsamaktadır. İspanya Barcelona merkezli Vueling Havayolları’nın fırsatıda bu nedenle paylaşıyoruz. Avrupa içinde gerçekten çok uygun fiyatlarla başka destinasyonları keşfedebilirsiniz.

Bu kampanya da Vueling Havayolları 19 Euro’dan başlayan fiyatlar ile 1.000.000 koltuğu satışa çıkardı. Bu noktalar arasında İngiltere, İtalya, Avusturya, Sırbistan, Ukrayna, Fransa, Yunanistan gibi ülkeler mevcuttur. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. 5-6 Eylül tarihlerinde alacağınız biletlerle 18 Ekim 2017 – 20 Mart 2018 arasında uçabilecekseniz. 18 Ekim-20 Mart arası Avrupa’da bu ülkelerden birisinde bulunacaksanız bu fırsatı gözden geçirmeyi unutmayın. Bizler Barcelona’dan Geneva biletini arattık. 19 Euro fiyatını neredeyse tüm Kasım ayı için yakaladık. Sizlerde gitmek istediğiniz diğer destinasyonları deneyerek bakabilirsiniz. Ekran görüntüsü aşağıda yer almaktadır.

 

Barcelona – Geneva 19 Euro Veuling Havayolları

Vueling Kampanya Koşulları

Vueling Havayolları 19 Euro Tekyön Kampanyası Detayları

  • Uçak Bileti Fiyatı: 19 Euro’dan başlayan fiyatlar
  • Biletleme Aralığı: 05 Eylül 2017 – 06 Eylül  2017
  • Seyahat Aralığı: 18 Ekim 2017 – 20 Mart 2018
  • Geçersiz Tarihler: Yok
  • Minimum Kalış Süresi: Yok
  • Havayolu: Vueling Havayolları
  • Kalkış-Varış: Tüm Vueling Destinasyonlarında geçerlidir.(Biletler tükenene kadar)
  • El Bagaj Hakkı
  • 1.000.000 Koltuk ile sınırlıdır

Vueling Havayolları’nın uçtuğu destinasyonları öğrenmek için uçuş haritasına bakabilirsiniz.  Vueling Havayolları 1.000.000 koltuk kampanyasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer uçak kampanyaları için ise buraya tıklayabilirsiniz.


En gezgin arkadaşına kampanyalardan ve sitemizden bahsetmeyi unutma.

Mail Listemize kaydol ve yıl boyunca çıkan hiçbir kampanyayı kaçırma. Mail listemize kaydolmak için.

Kayıt Ol

Yorum Ekle

Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bültene Kayıt Ol

Mail listemize kayıt olmak için tıklayın Kayıt Ol.