Tatiletsen

KLM Havayolları Eylül Kampanyası, 489 USD’den başlayan fiyatlarla Asya, G. Amerika, Afrika

Merhaba gezginler, bugün sizlere KLM Havayolları’nın yeni çıkan ve 26 Eylül tarihine kadar devam eden kampanyasının bilgisini vereceğiz. Fiyatlara göz gezirdik, Uzak Rotalar için güzel fiyatlar sunuyorlar. Orta ve Güney Amerika, Uzak Doğu, Afrika için güzel fiyatlar çıktı. Aşağıda detaylı olarak fiyatlara yer vereceğiz. Aynı tarihleri THY ile karşılaştırdığımızda fiyat farkı göz önünü daha çok çıkıyor. Gelecek sene Ocak-Haziran dönemi için bu destinasyonları düşünüyorsanız göz atmanızda fayda var.

KLM Amsterdam merkezli Air France ile sonradan ortak olan Hollanda’nın en büyük havayolu firmasıdır. Aktarmalı uçuşları daha uygun fiyatlara sunabilmektedir. KLM Türkiye’de İstanbul Atatürk Havaalanı’ndan uçuş gerçekleştiriyor. KLM bu kampanyasında 26 Eylül’e kadar alacağınız biletlerde 31 Aralık 2017 – 30 Haziran 2018 arasında uçacağınız uçuşlarda aşağıdaki fiyatları sunuyor. En uygun destinasyon 489 USD ile Pekin. Bizler Bogota uçuşlarını karşılaştırdık. KLM Şubat ayında 886 USD gibi bir fiyata uçarken THY 1500 USD gibi bir fiyata Gidiş-Dönüş olarak bu hizmeti sağlıyor. Aşağıda ekran görüntülerini bulabilirsiniz.

 

KLM Bogota 886 USD Gidiş-Dönüş

 

Istanbul Bogota THY Gidiş-Dönüş 1571 USD

Kampanya olan destinasyonlar ve fiyatları

Fiyatlar yüksek gibi görünebilir fakat gelecek sene tatil zamanı bu fiyatları bulabilmek gerçekten çok zor olacaktır. Şuan fiyatlara baktığımızda bile THY yaklaşık olarak 2 katı pahalı durumda.

KLM Havayolları Eylül Kampanya Uçuş Detayları

  • Kampanya Bilet Fiyatı: 489 USD’den Pekin Uçuşları ile başlıyor
  • Biletleme Aralığı: 6 Eylül 2017 – 26 Eylül 2017
  • Seyahat Aralığı: 31 Aralık 2017 – 30 Haziran 2018
  • Geçersiz Tarihler: Yok
  • Minimum Kalış Süresi: Yok
  • Kalkış: Istanbul Ataturk Havaalanı
  • Varış: Bogota, Panama, Sanghay, Tokyo, Rio De Janeiro, Havana, Sao Paulo, Lima, Bangkok, CArtegena, Lima, San Jose, Hong Kong, Nairobi, Mauritius,
  • Havayolu: KLM Havayolları/Air France
  • 20 Kg bagaj hakkı
  • Yemek ve Sınırsız İçecek dahil

KLM anasayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Kampanya sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Sitemizdeki diğer uçak bileti kampanyaları için ise buraya tıklayabilirsiniz.


En gezgin arkadaşına kampanyalardan ve sitemizden bahsetmeyi unutma.

Mail Listemize kaydol ve yıl boyunca çıkan hiçbir kampanyayı kaçırma. Mail listemize kaydolmak için.

Kayıt Ol

Yorum Ekle

Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bültene Kayıt Ol

Mail listemize kayıt olmak için tıklayın Kayıt Ol.