Tatiletsen

KLM Havayolları Amsterdam 148 USD-Barcelona 158 USD’den başlıyor

Merhaba gezi severler, bugün size KLM havayollarının fiyatlarını duyuracağız. KLM Havayolları Amsterdam merkezli Air France bünyesine sonradan katılmış Hollanda’nın bayrak taşıyıcı firması. Havayolları diğer rakiplerinden yolcu çekebilmek için aktarmalı uçtukları destinasyonları daha ucuza satıyorlar. Bugün size KLM’nin Barcelona ve Amsterdam fiyatlarının şuan Türk firmalardan daha ucuz olduğundan bahsetmek istiyoruz. Bu yaz bu destinasyonlara gitmeyi düşünüyorsanız KLM uçuşlarını da incelemenizde fayda var.

KLM Türkiye’de Istanbul Ataturk Havaalanına uçuş gerçekleştiriyor. Ataturk Havaalanı çıkışlı kampanyasında Barcelona 158 USD ve Amsterdam 148 USD olarak gözümüze çarptı. THY ve Pegasus’a göre daha uygun bir fiyat. Fiyatları en son kontrol ettiğimizde halen bu fiyattan uçuşlar mevcut. Aşağıda ekran görüntüsü olarak yer verdik. Barselona uçuşu Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran aylarında bu fiyattan karşımıza çıkıyor fakat Mart ayı için 148 USD’lik fiyatta karşımıza çıktı. Amsterdam uçuşları ise Mart,Nisan,Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım aylarında bu fiyattan yer bulabilirsiniz.

 

Barcelona

 

Amsterdam

KLM Havayolları Kampanya Uçuş Detayları

  • Kampanya Bilet Fiyatı: Amsterdam – 148 USD, Barcelona – 158 USD
  • Biletleme Aralığı: 1 Ocak 2017 – 31 Aralık 2017
  • Seyahat Aralığı: 1 Şubat 2017 – 31 Aralık 2017
  • Geçersiz Tarihler: Yok
  • Minimum Kalış Süresi: Yok
  • Kalkış: Istanbul Ataturk Havaalanı
  • Varış: Amsterdam ve Barselona
  • Havayolu: KLM Havayolları
  • 20 Kg bagaj hakkı
  • Yemek ve Sınırsız İçecek dahil

Barcelona Uçuş Sayfasına ulaşmak için buraya Amsterdam için buraya tıklayabilirsiniz.

Barcelona’da ve Amsterdam’da Konaklama

Bu iki destinasyonda Avrupa’nın en çok turist çeken cazibe merkezleri. Bu nedenle konaklama biraz pahalıya gelebilir, sizler için Airbnb ve Booking sitelerini araştırdık. Airbnb’de bir wishlist oluşturduk. Airbnb Barcelona wishlisti için buraya, Amsterdam Wishlist’i için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Booking.com’daki Barcelona sonuçları için buraya, Amsterdam sonuçları için buraya bakabilirsiniz. Fakat Airbnb evleri daha uygun seçenek olarak duruyor.

Amsterdam ve Barcelona Fotoğrafları

 


Mail Listemize kaydol ve yıl boyunca çıkan hiçbir kampanyayı kaçırma. Mail listemize kaydolmak için.

Kayıt Ol

Yorum Ekle

Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bültene Kayıt Ol

Mail listemize kayıt olmak için tıklayın Kayıt Ol.