Tatiletsen

Pegasus Kampanyası İle Tüm Hatlar %30 İndirimli

Herkese merhaba. Tatiletsen olarak ucuz tatil fırsatlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizleri ucuz uçak bileti  kampanyası için haberdar etmek istiyoruz. Yazı uzat sloganıyla duyurulan, Pegasus kampanyası tüm hatlarda %30 indirim fırsatı ile sizleri bekliyor. Yaz dönemi için bilet fırsatlarını kaçırmış olanlara ya da ikinci bir tatili hakettiğini düşünenlere ucuz uçak bileti fırsatını değerlendirmesini öneririz.

Pegasus, bu kampanya ile 22- 24 Mayıs 2018 tarihleri arasında sadece üç gün için indirimli biletleme imkanı sunuyor. Kıbrıs uçusları hariç bütün hatlarda geçerli olan bu indirim kampanyası ile 27 Eylül 2018- 27 Ekim 2018 tarihleri arasında uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya Pegasus mobil uygulaması ya da flypgs.com alacağınız biletlerde geçerli olup, ödeme ekranına gelindiğinde “Tüm hatlar %30 indirimli”  butonunu seçerek indirimden faydalanabilir ve ücret yansımasını görebilirsiniz. Aşağıda detaylarını bulabileceğiniz örnek uçuşu sizlerle paylaşmak isteriz. Istanbul Antalya uçuşu 163 TL’den 114 TL’ye indi.

 

 

Tüm Hatlar %30 İndirimli Pegasus Kampanyası Detayları

  • Biletleme Aralığı : 22 Mayıs 2018- 24 Mayıs 2018
  • Seyahat Aralığı: 27 Eylül 2018- 27 Ekim 2018
  • Kalkış: Tüm Hatlar ( Kıbrıs uçuşları hariç)
  • Varış: Tüm Hatlar  ( Kıbrıs uçuşları hariç)
  • Havayolu: Pegasus
  • Bagaj hakkı seçilen pakete göre farklılık gösteriyor.
  • İndirim ek hizmetler(koltuk, yemek, bagaj) için geçerli değildir.

Pegasus ana sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Pegasus kampanya sayfasına buradan ulaşabilir, sitemizde yer alan diğer uçak bileti kampanyalarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 


En gezgin arkadaşına kampanyalardan ve sitemizden bahsetmeyi unutma.

Mail Listemize kaydol ve yıl boyunca çıkan hiçbir kampanyayı kaçırma. Mail listemize kaydolmak için.

Kayıt Ol

Yorum Ekle

Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bültene Kayıt Ol

Mail listemize kayıt olmak için tıklayın Kayıt Ol.