Tatiletsen

Bu Yaz için Qatar Havayolları Maldivler Kampanyası 435 USD’den başlıyor

Merhaba Gezginler, bugün yine bir Qatar Havayolları kampanyası ile karşınızdayız. Maldivler balayı mekanı olarak çok duyduğunuzu biliyoruz. Bu bahar yada yaza doğru düğün hazırlıkları yapıyorsanız bu kampanyaya bakmadan geçmeyin.  Şuan için Maldivlere en düşük ücret olarak bu fırsatı yakaladık.

Biletler Qatar’ın sitesinde 435 USD’den başlıyor. Fakat Skyscanner’dan kontrol ettiğimizde bazı acentaların daha düşük ücretler verdiğini gördük. Örnek tarih olarak 13 Mayıs – 20 Mayıs tarihlerini seçtik. Skyscanner üzerinden bavul.com’da fiyatlar 420 USD (1570 TL) civarında. Uçuşlara baktığımızda bu fiyatları Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz, Ağustos ayları için gördüğümüzü söylemeliyiz. Bu aylarda bu bölgeye uçmayı planlıyorsanız Qatar internet sitesine ve Skyscanner bir göz atmanızda fayda var.

Qatar Websitesi 

 

Skyscanner Sonuçları

 

Bavul.com fiyatı

Qatar Havayolları kampanya sayfasına ulaşmak için buraya, Skyscanner sonuçlarına ulaşmak için buraya, Bavul.com sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Qatar Airways Maldivler Uçuş Detayları

  • Biletleme Aralığı: Yok
  • Seyahat Aralığı: 01 Nisan 2016 – 30 Ağustos 2017
  • Kalış Süresi: Kalış süresi zorunluluğu yok
  • Kalkış: Istanbul Sabiha Gökçen
  • Varış: Maldivler
  • Havayolu: Qatar Havayolları
  • 20 Kg bagaj hakkı
  • Uçuşta yemek ve sınırsız içecek dahil

Maldivler’de  Konaklama

Konaklama için Airbnb ve Booking.com sitelerine göz attık. Bu iki site bizlere geniş imkanlar sunuyor. Airbnb’de oluşturduğumuz wishlistimize göz atabilirsiniz. Buraya tıklayarak Airbnb sitesine ulaşabilirsiniz. Gecelik 90-250 TL arasında değişen fiyatlarla Male’de konaklayabilirsiniz. Booking.com’daki sonuçlar için buraya bakabilirsiniz.

 

Male Fotoğrafları


 


En gezgin arkadaşına kampanyalardan bahsetmeyi unutma.

Mail Listemize kaydol ve yıl boyunca çıkan hiçbir kampanyayı kaçırma. Mail listemize kaydolmak için.

Kayıt Ol

 

Yorum Ekle

Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bültene Kayıt Ol

Mail listemize kayıt olmak için tıklayın Kayıt Ol.