Tatiletsen

THY Ramazan Kampanyası, Tekyön Sabiha’dan 70 TL, Atatürk Havaalanından 100 TL

Merhaba gezi severler, bugün yeni bir Türk Hava Yolları Kampanyası ile karşınızdayız. 70 TL’den başlayan fiyatlarla THY Ramazan Kampanyası‘nı duyurdu. Sabiha Gökçen çıkışlı hatlar 70 TL tekyön fiyatı ile Atatürk Havaalanı çıkışlı hatlar 100 TL’den başlıyor. Hangi hatlarda kampanya olduğunu aşağıda detayları ile veriyoruz. 27 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasındaki uçuşları kapsayan kampanyada bilet satış tarihi 18 Haziran‘a kadar devam ediyor.

THY bu kampanyasında Sabiha Gökçen çıkışlı Antalya, İzmir Bodrum ve Dalaman hatlarında kampanya yaptı. Istanbul Atatürk Havaalanı çıkışlı Adana, Adıyaman, Ağrı, Alanya, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bingöl, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Bodrum, Dalaman, Muş, Ordu, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon ve Van destinasyonları için kampanya yaptı. Biz örnek olarak Antalya için 15 Haziran tarihini kontrol ettik biletler mevcut. Ekran görüntüsü aşağıda yer almaktadır.

 

THY Ramazan Kampanya’sı Detayları

  • Bilet Fiyatı: 70 TL Sabiha Çıkışlı Uçak Biletleri, 100 TL Istanbul Atatürk Çıkışlı Uçak Biletleri
  • Tekyön için geçerlidir
  • Biletleme Aralığı: 28 Şubat 2017 – 18 Haziran 2017
  • Seyahat Aralığı: 27 Mayıs 2017 – 21 Haziran 2017
  • Geçersiz Tarihler: Yok
  • Kalış Süresi: Herhangi kalış süresi zorunluluğu yok
  • Kalkış: Istanbul Sabiha Gökçen ve Istanbul Atatürk Havaalanı
  • Varış: Adana, Adıyaman, Ağrı, Alanya, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bingöl, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Bodrum, Dalaman, Muş, Ordu, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon ve Van
  • Havayolu: Türk Hava Yolları

Kampanyalı Uçak Bileti Destinasyonları

Sabiha Gökçen Çıkışlı 70 TL

Antalya, İzmir Bodrum ve Dalaman

Atatürk Havaalanı Çıkışlı 100 TL

Adana, Adıyaman, Ağrı, Alanya, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bingöl, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Bodrum, Dalaman, Muş, Ordu, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon ve Van

Buraya tıklayarak THY kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. Buraya tıklayarak sitemizde yer alan diğer uçak bileti kampanyalarına göz atabilirsiniz.


En gezgin arkadaşına kampanyalardan bahsetmeyi unutma.

Mail Listemize kaydol ve yıl boyunca çıkan hiçbir kampanyayı kaçırma. Mail listemize kaydolmak için.

Kayıt Ol

Yorum Ekle

Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bültene Kayıt Ol

Mail listemize kayıt olmak için tıklayın Kayıt Ol.