Tatiletsen

Şuan THY’den 56 Şehire Kampanya var, 14 Şehir Vizesiz, Hadi Keşfetmeye.

THY son bir haftadır kampanya üzerine kampanya yapıyor. Tüm kampanyalarla birlikte Dünya’da gezilmedik yer bırakmayın sayın gezginler. Üşenmeden topladık şuan THY’den 56 Şehire Kampanya var ve 14 destinasyon vizesiz.  Bu sene bilet bulamadık, vize yok gibi bahaneler işe yaramıyor. İşte size ucuz bilet ve 14 destinasyon vize istenmiyor. Ne zamandır aklınızda olan yurtdışı tatili için destinasyonu hemen belirleyin ve biletlerinizi alın. Biletler tükenebilir ve sene sonuna kadar bu şekilde bir kampanya karşımıza çıkmayabilir.

THY Amerika, Kuzey Avrupa, Güney Avrupa, Balkanlar, Kafkaslar, Ukrayna kampanyalarını ardı ardına duyurdu. Kampanyaların hepsini aşağıda özetledik. Detaylı bilgi için kampanya sayfalarına bakabilirsiniz.

THY Kuzey Avrupa Kampanyası: Vilnus, Riga, Tallinn – 119 USD. Helsinki, Oslo, Kopenhag, Stockholm – 129 USD ve Billund, Goteborg – 149 USD fiyatı ile satışa sunuldu. Son gün 16 Şubat.

THY Güney Avrupa Kampanyası: Yunanistan ve Malta – 119 USD, İtalya – 139 USD, Fransa – 159 USD, Portekiz-Ispanya – 169 USD fiyatı ile satışa sunuldu. Son gün 16 Şubat.

THY Balıkesir Kampanyası: Tüm yıl geçerli 95 TL tek yön fiyatı. Son gün 31 Aralık.

THY Amerika Kampanyası: New York – 479 USD, Atlanta, Boston, Chicago, San Francisco, Washington DC, – 519 USD. Miami, Los Angeles, Houston, Boston – 559 USD fiyatı ile satışa sunuldu. Son gün 17 Şubat.

THY Kafkaslar Kampanyası: Tiflis, Gence ve Nahçıvan  – 129 USD, Batum – 149 USD, Bakü – 179 USD fiyatı ile satışa sunuldu. Son gün 19 Şubat.

THY Ukrayna Kampanyası: Lviv, Zaporijya – 119 USD, Herson, Odessa – 159 USD, Kiev – 169 USD. Son gün 19 Şubat

THY Balkanlar Kampanyası: Dubrovnik, Cluj, Bükreş, Köstence, Priştine, Saraybosna, Tiran, Zagreb – 109 USD, Son gün 19 Şubat

Bu kampanyalar size uymadı ise; bütün sene kampanyalardan haberdar olmak için Mail Bültenimize kayıt olmayı unutmayın. Önümüzdeki zamanlarda yeni kampanyalarla görüşmek üzere.


Mail Listemize kaydol ve yıl boyunca çıkan hiçbir kampanyayı kaçırma. Mail listemize kaydolmak için.

Kayıt Ol

Yorum Ekle

Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bültene Kayıt Ol

Mail listemize kayıt olmak için tıklayın Kayıt Ol.