Tatiletsen

Vueling Havayolları Kampanyası, 1.000.000 Koltuk Tekyön 25 Euro’ya satışa çıktı

Merhaba gezginler, bazen yurtdışında yer alan havayolu firmalarının iyi fiyatlı kampanyalarını sizlerle paylaşıyoruz. O dönemde yurtdışında olabilirsiniz ve başka birkaç noktayı daha ucuza getirerek keşfetmenizi sağlamak amacı ile yakın coğrafyadaki havayolu firmalarının kampanyalarını paylaşıyoruz. Vueling Havayolları Kampanyası’nı da bu nedenle paylaşıyoruz. Bu kampanya ile 25 Euro’ya 1.000.000 koltuk satışına başladılar.

Vueling Havayollarından bahsedecek olursak İspanya Barcelona merkezli olarak Avrupa’da birçok noktaya Low-cost olarak uçmaktadır. Bu noktalar arasında Fransa, Çek Cumhuriyeti, İtalya, İngiltere, Avusturya, Sırbistan, Ukrayna, Portekiz, Yunanistan, Hollanda gibi birçok Avrupa ülkesi destinasyonu bulunmakta. 12 Haziran – 26 Ekim tarihleri arasında Vueling Havayolları’nın uçuş yaptığı destinasyonlardan birisine gidiyorsanız bu fırsatı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Vueling Havayolları Kampanyası’nın bilet satış tarihi ise 30 Mayıs ve 2 Haziran (dahil) arası. Bu fiyatlardan yer bulabilmek için çabuk karar vererek biletlerinizi almanızı tavsiye ederiz. Biz örnek olması açısından Amsterdam-Milan ve Amsterdam-Londra uçuşlarına baktık. Eylül ayında 25 Euro’luk biletler mevcut. Aşağıda ekran görüntülerini paylaşıyoruz.

Amsterdam-Milan Veuling Havayolları

Amsterdam-Londra Veuling Havayolları

Vueling Havayolları 25 Euro Tekyön Kampanyası Detayları

  • Uçak Bileti Fiyatı: 25 Euro’dan başlayan fiyatlar
  • Biletleme Aralığı: 30 Mayıs 2017 – 02 Haziran 2017
  • Seyahat Aralığı: 12 Haziran 2017 – 26 Ekim 2017
  • Geçersiz Tarihler: Yok
  • Minimum Kalış Süresi: Yok
  • Havayolu: Vueling Havayolları
  • Kalkış-Varış: Tüm Vueling Destinasyonlarında geçerlidir.(Biletler tükenene kadar)
  • El Bagaj Hakkı
  • 1.000.000 Koltuk ile sınırlıdır

Vueling Havayolları’nın uçtuğu destinasyonları öğrenmek için uçuş haritasına bakabilirsiniz. Vueling Havayolları Kampanya sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer uçak kampanyaları için ise buraya tıklayabilirsiniz.

 


En gezgin arkadaşına kampanyalardan ve sitemizden bahsetmeyi unutma.

Mail Listemize kaydol ve yıl boyunca çıkan hiçbir kampanyayı kaçırma. Mail listemize kaydolmak için.

Kayıt Ol

Yorum Ekle

Takip Edin

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz

Bültene Kayıt Ol

Mail listemize kayıt olmak için tıklayın Kayıt Ol.